Yaşam

Bayraklı kursiyerlerinden yıl sonu sergisi

Bayraklı Belediyesi fotoğraf kursiyerleri, yıl boyunca çektikleri fotoğrafları “Tek yürek, tek renk” fotoğraf standında sergiledi. 33 kursiyerin yağlıboya çalışmalarının sergilendiği yıl sonu standı, ziyaretçilerden tam not aldı. Önder Serdar Sandal, hafta sonu boyunca ziyaret edilebilecek sergiyi tüm sanatseverleri görmeye davet etti.

33 EĞİTMENDEN 76 FOTOĞRAF

Bayraklı Belediyesi fotoğraf kursiyerleri, “Tek yürek, tek renk” isimli yılsonu standında kurslarda yıl boyunca çektikleri fotoğrafları sergiledi. 75. Yıl Kültür Merkezi ve Süvari Kaptan Şerafettin Kültür ve Hizmet Merkezi kursiyerleri açtıkları stantta hünerlerini sergilediler. 33 kursiyerin imzasını taşıyan yağlı boya fotoğraflar ise ziyaretçilerden tam not aldı. Point Bornova Alışveriş Merkezi’nde 76 eserin sergilendiği stant, 11 Aralık akşamına kadar ziyaret edilebilecek.

RESİM STANDIMIZA BEKLİYORUZ

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Kültür Sanat kurslarımızla her yıl yüzlerce vatandaşımıza yeteneklerini keşfetme ve yeni beceriler kazanma fırsatı sunuyoruz. Yıl sonunda düzenledikleri fuarlarda ne kadar başarılı olduklarını göstererek bizleri mutlu etmektedirler. Bu kapsamda açılan resim sergisinde emeği geçen tüm kursiyerlerimizi ve eğitmenlerimizi kutluyorum. İlgilenen herkesi kursiyerlerimizin eserlerini pazar akşamına kadar ziyarete bekliyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu