Haber

Bursa’da Motosikletli Otobüsle Çarpıştı, Ölümle Karşı Karşıya Kaldı

Bursa’da motosikletiyle seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü, yan şeridinde hareket eden halk otobüsüne çarparak savruldu. Son anda otobüsünün altına girmekten kurtulan motosiklet sürücüsü mevle ile karşı karşıya gelirken, facianın teğet geçtiği anlar anbean kameralara yansıdı.

Merkez Osmangazi ilçesinde motosikletiyle seyir halinde olan sürücü, yağmurun kısa süre kaygan hale getirdiği yolda hakimiyetini kaybetti. Çarpışan sürücü, aynı istikamette hareket eden halk otobüsüne çarparak motosikletiyle yan yattı. Son anda otobüsün altında kalarak kurtulan sürücü hızlı hareketlerle kendini toparlarken, çevredekiler de hızla motosikletinin yardımına koştu. Felakete teğet geçen sürücünün ölümle burun buruna geldiği anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Bölgede esnaf olan Süleyman Tekin, “Çok hafif bir yağmur yağmıştı. Yağmurdan dolayı yollar tabii ki kayganlaştı. Arkadaş sokaktan gelirken dengesini kaybedip savruldu. Şans eseri otobüsün altına girmedi. Hepimiz çok korktuk. Dikkatli olmakta fayda var.” – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu