Teknoloji

God of War: Ragnarök PC İçin Yakında Duyurulacakmış

Sony firmasının birinci parti oyunlarından God of War: Ragnarök PC için yakında bir duyurunun yapılacağı iddia edildi. Kaynağa bakarak, buna kesin gözüyle de bakabiliriz aslında. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Yeni God of War İçin Geliştiriciler Aranıyor!


2020 yılından bu yana, düzenli olarak birinci parti PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyunları PC oyuncularının da beğenisine sunuluyor. Perde Horizon: Zero Dawn – Complete Edition ile açılmış ve sonrasında da Days Gone, God of War, Marvel’s Spider-Man Remastered ve Miles Morales, The Last of Us Part 1 ve son olarak Horizon: Forbidden West – Complete Edition dahil pek çok oyun sahneye çıkmıştı.

God of War: Ragnarök PC Versiyonu Geliyor

Geçmişte Japon teknoloji devinden gelen söylemler, bunun devam edeceği yönündeydi ve görünüşe göre sıradaki adım ise God of War: Ragnarök olacak. Şimdilik ortada resmi bir söylem yok, ama billbil-kun tarafından sosyal medya üzerinden yapılan paylaşım ile resmi duyurunun epey yakın olduğu söylendi.

Henüz Sony Interactive Entertainment tarafından imada dahi bulunulmamış olsa da, bu ay bir PlayStation Showcase düzenleneceği iddia ediliyor. Son olarak Jeff Grubb tarafından da teyit edilen bu sunumda, Silent Hill 2 Remake dahil pek çok oyunun sahne alacağı da söyleniyor. Büyük ihtimalle de güncel God of War oyununun PC versiyonu da bu sunum sırasında resmiyet kazanacaktır. Gelişmeleri takipte olacağız.

civrilajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu