Haber

Kahramankazan Belediye Başkanı Yaz Spor Okulları Öğrencilerine Forma Bağışladı

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, belediye tarafından açılan yazlık. sporOkullarına giden çocuklarla birlikte bir merkeze gelerek forma ve dondurma ikramında bulundu.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre 7 branştan oluşan parkurlarda 650 sporcu ücretsiz kurslardan yararlanmaya devam ediyor.

Futbol, ​​voleybol, bocce, halter ve güreş gibi birçok dalda kendilerini geliştirme fırsatı bulan yaz spor okulu kursiyerleri, antrenmanın ardından Belediye Başkanı Serhat Oğuz’un dondurma sürpriziyle karşılaştı.

Maçın ardından spor için gerekli malzeme ve ekipmanları Başkan Oğuz’un elinden alan çocuklar, dondurma sürprizinin ardından antrenmanın yorgunluğunu attı.

Yaz Spor Okulu ile ilgili Kahramankazan Belediyespor Kulüp Lideri Altuğ Yücelen Özcü’den bilgi alan Başkan Oğuz, şunları söyledi:

“Öğrencilerimize formalarını, şortlarını ve hediyelerini takdim ettik. Dondurma ikramında da bulunduk. Kahramankazan Belediyesi olarak sporun, sporcunun ve bu güzel çocukların her zaman yanındayız. Sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Olmaya devam edeceğiz. Kurduğumuz yeni spor sahaları, spor kulübümüz, öğrencilerimize verdiğimiz burslarla dünyaya ve Türkiye’ye destek oluyoruz.” Bu yavruları da farklı bölgelerdeki maçlara göndererek sporculara destek olmaya ve destek olmaya devam edeceğiz.

haber-duzkoy.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu