Teknoloji

Lojistik Zirvesi 2023: Alman Lojistik Sektöründe Giyilebilir Teknolojiyle Harekete Geçiyor

Lojistik Zirvesi 2023: Alman Lojistik Sektöründe Giyilebilir Teknolojiyle Harekete Geçiyor

 

Endüstri 5.0 unsurlarıyla şirketlerin uçtan uca dijitalleşmesi için dünya lideri bir teknoloji platformu olmayı hedefleyen Thread in Motion, geçtiğimiz günlerde Almanya’nın Düsseldorf kentinde sektörün en değerli fuarlarından biri olan Lojistik Zirvesi’ne katıldı. İlginin yoğun olduğu fuarda sunumuyla dikkat çeken Thread in Motion, ürünleri ve lojistik sektörünün geleceği hakkında değerli paylaşımlarda bulundu.

Thread in Motion İş Geliştirme Müdürü Dr. Orkunt Yozgat tarafından yapılan sunumda, lojistik sektöründeki teknolojik gelişmeler ve lojistikte insan faktörünün rolü ele alındı. Lojistik şirketlerinin süreçlerini iyileştirmek için otomasyon ve takip sistemleri gibi çeşitli teknolojileri benimseyerek verimliliği artırmaya çalıştıklarını da söyledi.

Fuarla ilgili görüşlerini paylaşan Yozgat, “Etkinliğin başarısı ve geleceğe yönelik taahhütlerimiz konusunda görüşlerimizi paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz. Lojistik Zirvesi’ne katılımımız, lojistik departmanında değerli adımlar atma kararlılığımızın bir yansımasıdır. Etkinlikte yaptığımız sunumda lojistiğin geleceğinin gelecek olduğunu ve insan faktörünün vazgeçilmez bir unsur olduğunu belirtmiştik. “Lojistik departmanını gelecekte daha etkili ve güvenli hale getirmek için teknolojiyi insan uzmanlığıyla birleştirmeye devam edeceğiz.” söz konusu.

Thread in Motion, geliştirdiği ürün ve yeniliklerle lojistik ve üretim alanlarına değerli katkılar sağlamaya devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu