Haber

Muğla’ya getirilen yaralı depremzedelerin tedavisi sürüyor

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerde yaralanan 19 depremzedenin Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki tedavisi sürüyor.

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu depremzedeleri hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Hastanede dünyaya gelen “Melek” ve “Nehir” isimli bebeklerin aileleriyle bir araya gelen Gökcan, tedavileri devam eden depremzedeler için devletin tüm imkanlarının seferber edildiğini söyledi.

Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyen Gökcan, Türkiye olarak zorlukları hep birlikte aşacaklarını söyledi.

Depremin ardından Muğla’ya yerleştirilen vatandaşları da ziyaret eden Gökcan, vatandaşların taleplerini dinleyerek acil ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

Gökcan, depremzedelere sağlık, eğitim ve din hizmetleri konularında destek verildiğini, çocuklara yönelik etkinlikler düzenlendiğini ve kreş kurulduğunu vurguladı.

Depremzedeleri yurtlarda en iyi şekilde ağırlamayı özveriyle görev edinen işçiye teşekkür eden Gökcan, “Türkiye Cumhuriyeti büyük ve güçlü bir ülkedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu