Teknoloji

The Invincible Oynanış Videoları Yayınlandı

IGN ve Cycu1 Youtube kanalları aracılığıyla Yeni The Invincible oynanış videoları Yayınlandı. Toplamda yirmi yedi dakikaya yakın olan oynanış görüntülerini kaçırmayın. Detaylar burada.

The Witcher 3: Wild Hunt, Dying Light ve Cyberpunk 2077 gibi değerli oyunlar üzerinde çalışmış geliştiricilerin yer aldığı Starward Industries tarafından PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilen The Invincible, yayıncı kuruluş tarafından yayınlanacak. 11 bitlik stüdyolar, bu yıl satışa çıkacak. sunulacak.

Yenilmez Oynanış Görüntüsü

Türkçe altyazılı ve arayüz desteğine sahip olacak oyun için yayınlanan on dakikalık oynanış görüntülerinin ilki IGN Youtube kanalına yüklendi ve ilk bölümler gösterildi.

Cycu1 tarafından yayınlanan on yedi dakikaya yakındır ve sırasıyla tüm FSR 2.2 modlarını, Kaliteyi, Kararlılığı, Performansı ve Ultra Performansı 4K UHD çözünürlükte ve Epic ayarlarında gösterir. Başlıkta da belirtildiği gibi 16 GB GeForce RTX 4080 kullanılan görselde DLSS ayarının hiç seçilmemiş olması ilginç. Her iki teknoloji için de farklı görseller hazırlayacak olan kullanıcı, önceliği AMD’ye vermeyi uygun bulmuş görünüyor. Ancak bu noktada seçilen görselin kafa karıştırdığını söylemek gerekiyor.

Yenilmez Arsa

Birinci şahıs bilim kurgu oyununda, Regis III adlı yabancı bir gezegende uyanan bir bilim adamının rolünü oynayacaksınız.

Midstellar bilimsel araştırmaların konusu olsa da çok geçmeden kendimizi yaşam ve ölümün ortasında bir kurtarma görevinde bulacağız. İnişin ardından her şeyin çok hızlı tersine döndüğü gezegende hayatta kalabilmek için içgüdülerimize güvenmemiz ve gelişmiş uzay ekipmanlarıyla kayıp mürettebat üyelerini bulmamız gerekecek. Regis III, tehlikeli sırların bizi beklediği derinliklerine inerken yalnız olmadığımızı gösterecek. Tabi belli bir noktadan sonra dönüş yolumuz kapanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu