Yaşam

Yeni şarkıları için stüdyoyu kapattılar!

İSTANBUL (İGFA) – Yeni müzikleri için stüdyoyu 2 gün kapattılar. İlerleyen günlerde müziklerinin adını, görsel fotoğraflarını ve müziklerine ait küçük görselleri sosyal medya hesaplarından hayranlarıyla paylaşacaklar.

Geçtiğimiz günlerde Baş dergisinde çekilen program için Kocaeli’den İstanbul’a giden Mor Narpın ve Murat Selçuk Katoğlu, Beşiktaş ve Ortaköy gezisinin de yer aldığı küçük bir İstanbul varyantı yaptı. Mor Narp’ın giydiği beyaz spor kıyafeti yazla birlikte bitmeyeceğini söylüyordu. Giydiği beyaz spor kıyafeti. Mor Narpın ile hayranlarından tam not aldı.

Aslen Egeli olan Mor Narpın ve Gaziantepli Murat Selçuk Katioğlu geçtiğimiz günlerde basına, “Yeni şarkımız çok yakında yayında olacak. Şarkımızın her yönüyle kaliteli olmasını istiyoruz. Konserler için görüşmelerimiz devam ediyor. Ev sahipliği yaptığımız her türlü etkinliği taraftarımızla paylaşacağız.Galatasaray’ın şampiyonluğunu tebrik ederiz.İcardi bu sezon “Aşkın Olayım” şarkısıyla öne çıktı.İlerki çalışmalarımızda bu şarkı gibi şarkılar hazırlamak istiyoruz.Tabii ki, Sporda önceliğimiz Kocaeli, Kocaeli’de yaşadığımız için sonra Süper Lig’deki 4 büyük takımımız ve Ligimizdeki takımlara şarkımız yakışırsa tribünlerde duymak isteriz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu