Haber

Beylikdüzü’nde ‘Yaz’ sporla geçiyor

İSTANBUL (İGFA) –Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından her yıl çocukları farklı spor etkinlikleriyle buluşturmak amacıyla düzenlenen Yaz Spor Okulları devam ediyor.

Beylikdüzü’nde 16 farklı alanda düzenlenen yaz spor okullarında kurslar; Basketbol, ​​voleybol, yüzme, jimnastik, futbol, ​​masa tenisi, tekvando, tenis, izcilik, satranç ve çocuk zumba branşları bulunmaktadır.

Engelliler branşlarında ise yüzme, jimnastik, basketbol ve taekwondo branşlarında eğitimler verilmektedir. Yaz Spor Okullarının kapanışı 26 Ağustos’ta yapılacak.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, minik sporcuları antrenman yaptıkları kurs merkezlerinde ziyaret ederek ailelerle sohbet etti.

Kurslara gösterilen yoğun ilgiden memnun olduğunu ifade eden Lider Çalık, “16 branşta 5-14 yaş arası 4 binden fazla öğrenciye ücretsiz eğitim veriyoruz. Beylikdüzü’nü bir spor şehri yapmak gibi bir hedefimiz vardı. Bu hedefe adım adım yaklaştığımızı görüyorum. Spor okullarına devam eden tüm çocuklarımıza ve onlara yardımcı olan antrenörlerimize başarılı bir dönem diliyorum.”

ikizceajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu