Haber

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Seyrani Mahallesi’nde Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yürütülen çalışmaları inceledi.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kentsel Dönüşüm Projesi’nin hızla devam ettiği Seyrani Mahallesi’ndeki çevre düzenleme ve otopark çalışmalarını yerinde inceledi. Önder Çolakbayrakdar, imar sözleşmelerinin bitmesini beklemeden çalışmalara hemen başladıklarını vurgulayarak sosyal tesis, yol, park gibi hizmetleri bölge sakinlerinin hizmetine sundu.

Kentsel Dönüşüm Projelerinden Seyrani Mahallesi’ndeki park çalışmalarını denetleyen Önder Çolakbayrakdar, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Yolları, parkları ve sosyal tesisleriyle daha yaşanabilir bir Seyrani için durmadan çalıştıklarını belirten Önder Çolakbayrakdar; “Kentsel dönüşüm alanlarımızdan Seyrani Mahallemizde alanlar etap etap çözülürken, bölgenin sosyal donatı, yeşil alan, peyzaj ve en önemlisi parklarını üretmeye devam ediyoruz. 8 bin ekliyoruz. Geçen yıl 8 bin metrekaresini etap kararıyla yaptığımız parkımıza şimdi 16 bin metrekare olacak parkımız 22 bin metrekareye çıkacak. Hedefimiz bölgedeki sosyal tesisleri hızlı bir şekilde tamamlamak.Takdir edeceğiniz gibi 64 blokluk geniş bir alanda çalışıyoruz.İmar sözleşmelerinin tamamlanması ve tapuların oluşması belli ki biraz zaman istiyor. şehrin çözünürlüğü, bekletmeden hemen çalışmalarımıza başlıyoruz ve sosyal tesis, yol, park gibi hizmetlerimizi sakinlerimizin hizmetine sunuyoruz.Hayırlı olsun. Böyle insanların yaşadığı Seyrani. Vatandaşlarımızın mutlu yaşayabileceği bir Kocasinan hazırlamanın gayreti içindeyiz. Ve çok çalışıyoruz” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’daki 93 mahallenin her köşesinde imkanları ölçüsünde en iyi hizmetleri ürettiklerini sözlerine ekledi. – KAYSERİ

sehitkamilajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu